gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
mercedes c 220 cdi 2017. 09. 09. 10:04 Jó nekem ez az olaj? Bizonytalan vagyok: a legutóbbi cserénél jót töltöttek be, vagy sürgősen váltsak?
lexus gs 300 2017. 09. 06. 16:16 Váltóolajat a Lexusba Háromszázezernél is több van az automata GS 300-ban. Cseréljem a váltóolajat?
tdi 2017. 09. 06. 12:59 Első generációs dízel A4-est 2017-ben? Szmogriadók mindenfele, meg amúgy is: találok én még normális darabot ezekből?
nissan leaf 2017. 09. 05. 12:25 Használt elektromost Svájcból? Magamnak egy Model S-t hoznék, feleségemnek egy Leafet. Drága lesz?
kartergázszűrő 2017. 09. 03. 02:07 Van értelme az utólagos kartergázszűrőnek? Azt írják, sokkal jobb a motornak, ha van. Utólagos beszerelésnek lehet értelme?
citroën xsara picasso 2017. 09. 04. 17:00 Megfelelő olajat használt a szerviz? Hidegen kopog a motor, pedig nemrég cseréltük az olajat. Lehet, hogy nem jó került bele?
citroen c5 2017. 09. 03. 02:07 Citroen C5-ről Jaguar X-Type-ra? Új korától ismerem a Citroent, 460 ezer kilométer után is megbízható, de elkezdtem kacérkodni egy Jaguarral. Mindenképp megszívom?
honda jazz 2017. 09. 04. 15:24 Városi anyubuszt kicsiben Másfél milliónk volna rá, három kisgyerek szállítására kéne.
citroën xsara 2017. 08. 31. 12:45 Nem indul a Citroën klímája Nem szeretném gázzal feltöltetni feleslegesen, nekem a táp gyanús.
opel astra h 2017. 09. 03. 02:11 Astráról Astrára váltanék Ha van egy bevált olajom, maradhatok annál? És kell-e esetleg adalékkal öblítenem?