gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
opel meriva 2017. 09. 19. 13:00 Fabiát vagy Merivát? Kockázat a Fabia HTP motorja? Az Opelben amúgy több a hely, de ne olvasni róla jókat.
akkumulátor 2017. 09. 05. 12:54 Állás után meg sem nyekken a Cruiser – az akkuval lesz baja? Télen jöttek az akkubajok, 7-10 nap állás után nem csinált semmit. Vettünk új akksit, azzal se jó.
ford focus 2017. 09. 15. 12:52 Milyen sűrűn cseréltessek olajat? Évente harmincezret megyek a Forddal, a gyár szerint húszezrenként esedékes a csere.
gumidoktor 2017. 09. 05. 13:11 Prémium gumit, de melyiket? Számomra csak egy fontos szempont van, a vizes tapadás. Se a zaj, se a kopás nem számít.
toyota 2017. 09. 18. 15:06 Hármas Prius-t autópályára? Napi 110 kilométerre tervezek a Prius-szal, nagyrészt autópályán. Dízel nem kell.
volkswagen 2017. 09. 17. 11:17 Kombi Passat kell a családnak? Kevés a 105 lovas? Kerüljem a DSG-t? Passat kell, de milyen legyen?
ford puma 2017. 09. 11. 15:17 Gyári vagy nem gyári, ez itt a kérdés Télen-nyáron szabadban tartom a Pumát. Jó lesz bele a gyári olaj, vagy válasszak mást?
mazda 6 2017. 09. 17. 16:56 Megvannak a jóváhagyások? Véletlenül másik olajat vettem a Mazdába. Cseréltessem, vagy jó lesz bele ez is?
audi a6 2017. 09. 09. 09:00 Volvót cserélném A6-ra Az egyetlen parám, hogy sok kilométer van benne, tartok a turbótól.
gumidoktor 2017. 08. 28. 16:57 Új gumit a taxira Nyári szettet váltanék. Prémiumot vegyek, vagy jó lesz a középkategóriás is?