gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
ablakemelő motor 2017. 09. 01. 15:45 Kattog az ablak, le se lehet húzni A kapcsoló vagy a motor lesz a felelős?
kétnyelvű adásvételi 2017. 08. 31. 12:37 Kell a kétnyelvű adásvételi szerződés? Magyar a vevő, magyar az eladó, de az német papíros. Ilyenkor mi van?
peugeot 308 2017. 09. 01. 15:23 Kiöblíteném a motort Ha betöltöm, elmehetek még vele a szerelőmhöz? És milyet használjak?
peugeot 307 2017. 08. 31. 13:19 300 ezer kilométer felett a 307-es – féljek az oroszlántól? Kívül-belül nagyon szép, a próbaút alapján is rendben van, csak sok benne a kilométer. Merjem?
kutyudoktor 2017. 08. 29. 18:07 Hibás ablakemelő? Felfelé emel, lefelé viszont nem mozdul. Hol keressem a hiba okát?
ford focus 2017. 08. 23. 18:10 Nem akar egyenesen menni a Focus Már városi tempónál le akar szaladni az útról, pályán simán sávot vált, ha nem fogom a kormányt.
smart 2017. 08. 08. 12:39 Kiiktatnám az immobilisert, nagy hiba volna? Egy kulccsal vettem a Smartot, azzal is furcsán indul néha: hol kéri az immót, hol nem. Zavaró, kiiktassam?
daewoo matiz 2017. 08. 23. 12:45 Nehéz lett a váltás Pár napja csak küzdök vele. Váltóolajcsere lehet a megoldás vagy komolyabb a hiba?
bmw 330i 2017. 08. 28. 16:34 Csipeget a BMW 330i Háromezrenként benyel egy litert, igaz, van, hogy kétszáz fölé is hajtom. Normális?