gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2017. 08. 23. 12:41 Opelt vagy BMW-t? Egy ideig csak az E46 320d jöhetett szóba, de hallom, hogy vannak rajta drága hibák. Legyen akkor C Vectra?
Autójogász 2017. 08. 06. 10:38 Hol tartsam a forgalmit? Most látom, hogy Magyarországon még mindig ez a saláta van. Hova rakjam? Összehajthatom?
mazda 6 2017. 08. 24. 16:10 Iszákos a Mazdám, az olajat szereti Négyezer kilométer után három litert töltöttem rá. A benzint viszont nem vedeli.
civic 2017. 08. 26. 11:17 Daráló hang lassú gyorsításkor Egyedül az ötödik fokozat csendes, szóval a váltóra gyanakszom.
focus 2017. 08. 22. 15:20 Kisautót nagyrészt városba Semmi extra, 900 ezerig kéne valami megbízható, kismotoros benzines.
autodoktor 2017. 08. 22. 12:44 Kemény a kuplungpedál Más gond nincs vele, de a kuplungolás kiváltana egy komolyabb lábedzést. Mit cseréljek?
olajdoktor 2017. 08. 19. 15:28 Mi a jó a turbós Suzukinak? Ellentmondást érzek az előírások között. Egyáltalán hogy kerül dízel olaj a benzinesbe?
skoda octavia 2017. 08. 20. 10:55 Közel a 300 ezer kilométer, cseréljem a turbót? Nagyon jól állja a kilométereket az Octavia, de talán jobb az elővigyázatosság. Vagy nem?
olajdoktor 2017. 08. 22. 12:38 Hengerfejes a Suzukim? Havonta egyszer rá kell töltenem a fagyállóra, és az olaj színe sem túl szép. Nagy a baj?
olajdoktor 2017. 08. 20. 10:24 Szintetikus vagy ásványi? Ismerős szerint ekkora futásteljesítménynél már inkább ásványit kellene használnom. Igaza van?