gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
bmw x3 2017. 10. 06. 12:13 SUV-ot nagy szórásból Fiatal, szinte új városi terepjárót vennénk: Tucson, Freelander, X3 – minden játszik.
autodoktor 2017. 09. 19. 15:13 Vakon repülök, mit csináljak? Sem a km óra se a fordulatszámmérő nem működik.
olajdoktor 2017. 09. 27. 16:41 Csattog a Swift Én a hidrotőkére gyanakszom, meleg motornál már nem hallható.
olajdoktor 2017. 10. 04. 16:28 Nem fogy az olaj Az autó rendesen meg van hajtva, az olaj feketedik, de nem fogy. Mi van itt?
ford s-max 2017. 10. 04. 12:51 C4 Grand Picasso kontra S-Max Megjött a harmadik gyerek, kell a három teljes értékű hátsó ülés. Négymilliónk van rá.
gumidoktor 2017. 09. 29. 13:34 Acélfelnit a Swiftre Vásároltam hozzá télre acélfelniket, de sajnos beleérnek az első féknyeregbe.
kutyudoktor 2017. 09. 28. 13:46 Ledes lámpát hátra? Használhatok ilyet féklámpának vagy helyzetjelzőnek?
honda accord 2017. 10. 02. 12:50 Accordot, de milyet? A kétliteres benzines tűnt befutónak, de elbizonytalanodtam. Nagyobb benzinest? Dízelt?
autodoktor 2017. 09. 29. 13:36 Féktárcsát a hátsó dobok helyére? Nem otthoni barkácsolásra gondolok, hanem majd valamelyik szervizben, szakemberekkel.
outlander 2017. 09. 30. 11:37 Családi SUV három gyerekkel Kell a magas has és a nagy hely. 1,5 milliónk van rá.