gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
adásvételi 2017. 10. 12. 13:46 Autó adásvételi felmondása Elvégeztem volna az eredetvizsgálatot, de alvázszám korróziója miatt nem sikerült.
autodoktor 2017. 10. 11. 17:32 Csúsztatáskor remeg a kuplung A dízel Audi bemelegedve rángatni kezd. Vajon a kettős tömegű lendkerékkel lesz baj?
lpgdoktor 2017. 10. 11. 17:36 Melegben nehezebb a tankolás A gázszintjelző össze-vissza mutat, és mintha nehezebb lenne teletölteni is. Van ilyen?
suzuki vitara 2017. 10. 09. 15:16 Terepjárót olcsón Mármint városit. Nem baj, ha sok benne a kilométer, csak bírjon még 7-8 évet.
téli gumi 2017. 10. 05. 13:47 Téligumit a Rióra A Rio új, de maradt egy régi szettünk. Az 14-es, a Rio gyárilag 15-ös – mehet rá?
olajcsere 2017. 10. 07. 13:53 Olajat a sokat futott japán dízelbe Bőven túl a 400 ezer kilométeren már nem jár a márkaszervizes csere. Mi legyen?
gumidoktor 2017. 10. 08. 12:31 Nyári gumi Miatára Olyan kemények már a Barumjaim, mint a fagyos kutyaláb. Mire cseréljem, ha jót akarok?
honda prelude 2017. 10. 07. 13:13 Honda Prelude a vágyam, bolond vagyok? Gondolom nagyrészt a széthajtás, széttuningolás áldozatai lettek. Adjam fel?
autodoktor 2017. 10. 07. 14:03 Fogaskerék felvillanás, aztá teljesítmény csökkenés Néhány kilométer után a villogás megszűnik és mintha semmi sem történt volna, visszajön az erő.