gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
mazda mx-5 2017. 10. 20. 13:34 Öncélú örömautózáshoz 370Z vagy Z4? Esetleg MX-5? Jókat szeretnék autózni, nem felvágni, hogy bejött az élet.
egr 2017. 10. 19. 12:56 Kiirthatjuk az EGR-t a motortérből? Mindig kiüttettem, de állandóan visszajön a hibakód. Szépen megy, járhatok vele?
toyota prius 2017. 10. 21. 13:28 Prius vagy Civic hibrid? Takarékos, környezetbarát autót akarunk és ez a kettő maradt a kalapban. Melyik legyen?
ford s-max 2017. 10. 18. 13:07 Amíg van, addig szívó benzinest! Nagyobb autó kell, kombi vagy egyterű. Nem kell dízel, inkább tankolok többször.
autodoktor 2017. 10. 16. 19:08 Csendes a pumpa, itthon maradunk Beültem, indítottam, röffent, és öt másodperc múlva leállt. Azóta egyáltalán nem megy.
téligumi 2017. 10. 12. 13:39 Minőségi téligumit a C-maxra Milyen téli gumit ajánlana, ami hozza az előző autón megszokott Alpine 5 minőséget
olajcsere 2017. 10. 12. 13:35 Olajcsere az automatában Hidegen tökéletes, ha lecserélem az olajat, egy hétig tökéletes. A magas hő gyilkolja?
kölcsönadott autó 2017. 10. 05. 12:18 Nem akarja visszaadni a kölcsönadott autót Korábban összetörtem az autóját, de azt már rendezte a biztosító. Lezárt ügy, a saját autómat mégsem adja vissza. Mit tehetek?
fűtés 2017. 10. 04. 15:54 Miért nincs fűtés az autómban? A motor hűtőrendszerét már többször is átmostam, muszáj lesz szétbontani?
lpgdoktor 2017. 09. 25. 18:38 Elfogyott a gáz? Gázüzemre kapcsoláskor azt jelzi, hogy üres a tartály, ami full tele van.