gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
ford mondeo 2017. 10. 01. 13:27 Avensis vagy Mondeo, ha dízel kell? A Corollánál hozzászoktam a megbízhatósághoz, amiből nem is szívesen engednék.
mazda 2 2017. 09. 29. 13:50 Toyota Yaris-t vagy Mazda 2-t az 5-10 évesek mezőnyében? Első autómat venném, e kettőből választanék.
tolatólámpa 2017. 09. 22. 17:14 Esőben világít a tolatólámpa Ha gyújtást adok és felkapcsolom a lámpát, akkor nem világit, viszont ha indítok és jár a motor, akkor igen.
beázás 2017. 09. 22. 16:52 Víz a hátsó ajtókban Valahol befolyik, de nem sikerült rájönnöm még, hogy hol.
Autójogász 2017. 09. 28. 13:40 Perelni akar a kereskedő Továbbadta a tőlem vett autót, de az életveszélyes besorolást kapott.
kombi 2017. 09. 25. 16:08 Ford Fusionről 5-ös BMW-re? Egyre többet járunk nagyobb távokra, 130-nál már nem halljuk egymást. Nagyobb benzines kell.
olajdoktor 2017. 09. 19. 15:00 Hová tűnik az olaj? Egyszerűen menet közben valahova eltűnik az olaj. Hova? Hogyan?
olajdoktor 2017. 09. 22. 12:55 2000 km után kell a csere, ha megvan az egy év? Van egy motorom, amivel keveset mentem, de a szezon elején volt olajcsere.
gumidoktor 2017. 09. 22. 12:31 Válasszak inkább négy évszakost? Keveset megyek, jobb lenne nekem a négy évszakos. De melyik?
mazda mx-5 2017. 09. 23. 12:06 Miatájától fájószívvel megvált hölgynek keresünk... Kisautó kéne a helyére, esetleg kompakt. Jazz, Yaris nem játszik, a Fiesta már inkább.