gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
ford transit tourneo custom 2018. 01. 15. 16:45 Kötelező a C-s gumi a Transitra? Gyárilag C-s nyári gumi volt rajta, kötelezően azt kell rá tenni?
nissan vanette 2018. 01. 15. 17:03 Füstbe borul a fél város reggeli indításkor Színe szürkés, szaga olyan mint mikor ég a dízel. Vizet nem eszi, olajat sem fogyasztja.
auris 2018. 01. 15. 16:36 Sokat eszik az Auris? Folyamatosan utána kell tölteni, de nem füstöl, nem szivárog.
toyota 2018. 01. 14. 11:59 Szervizjáró Astra helyére valami újat 2,5 millióig Elég koros már, jönnek ki rajta a bajok, de nem akarok rá költeni. Jó lesz egy Toyota helyette?
vonóhorog 2018. 01. 12. 16:59 Vonóhorog mint védelmi vonal? Téli autós felkészülés: téligumi fent, a lehajtható vonóhorog felhajtva. Megvéd az bármitől?
skoda octavia 2018. 01. 11. 12:37 Négyévszakos gumi Octaviára Kevés futáshoz négyévszakos gumi kéne, viszont egyáltalán nem vagyok tisztában a kínálattal.
olajfogyás 2018. 01. 11. 12:58 Zabálja a Punto az olajat Egyszer csak leállt a körforgalom kellős közepén, el sem tudtam indítani.
mazda 6 2018. 01. 12. 12:31 Első családi autónak Mazda 6? Hosszú távra tervezünk, mennyire érdemes tízéves modelleket nézegetni?
téligumi 2018. 01. 05. 11:55 A kereskedő hány éves koráig adhat el újként téligumit? Ha most veszek egy három éve gyártottat, az meddig lesz jó?
toyota corolla 2018. 01. 11. 12:30 Golf III kontra Corolla Belemenne havi bő kétezer kilométer. Jók ezek még arra vagy nézzek valami fiatalabbat?