gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
citroen xantia 2018. 01. 24. 12:35 Öreg autót egymillióig: Xantia, W124 vagy Audi 100? Ezeknél újabbak nem érdekelnek, ezekből is nehéz dönteni. A Merci fele húzok.
gumidoktor 2018. 01. 18. 15:57 Feltehetem-e a defekttűrő gumit? Elbizonytalanodtam, mert olyat olvasok, hogy speciális felni kell és nyomásellenőrző rendszer.
renault twingo 2018. 01. 22. 18:04 Jó a DOT4-es a Twingóba? Elég, ha hűtővíznél a megfelelő arányban bekevert mennyiséget beletöltöm vagy szükséges kiszedni a rendszert és átmosni?
olajdoktor 2018. 01. 17. 16:33 Cseréljek-e a Fusion váltójában olajat? Mikor szükséges a csere? Ha cserélni kell esetleg, milyen kell bele és mennyi?
renault 2018. 01. 22. 17:57 Fogynak a szondák a Talismanban 71 ezer kilométernél jár, de már az ötödik lambdaszondát teszik bele. Mi lesz, ha lejár a garancia?
Nepperűző 2018. 01. 16. 13:03 Van élet a Touringon kívül? Húszéves BMW-ről tíz-tizenöt évesre váltanék. Melyikkel lesz a legkevesebb bajom?
skoda superb 2018. 01. 15. 15:14 Ötmillióm van kombira, mi legyen? Az i40-től a C Merciig több modell szóba jöhet. Nagy csomagtér kell és hogy állja a hosszú utakat.
beltér világítás 2018. 01. 12. 17:19 Nem kapcsol le a beltérvilágítás Műszeres mérés alapján ajtócsukásra csak lejjebb esik a feszültség.
autodoktor 2018. 01. 18. 15:47 Láncugrott TFSI jogos dilemmái A hétéves Audi egyszer csak nem indult. Trélerrel vitettem a szervizbe, szeretnék óvatos lenni.
Autójogász 2017. 12. 30. 12:12 Tájékoztattam a hibáról, mégis pénzt kér a vevő A szelepfedéltömítés cserélve lett, de még folyik az olaj. Szeretné, ha beszállnék a költségekbe.