gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
honda civic 2018. 02. 03. 11:49 Hülyegyerek-autót negyvenévesen? Mielőtt jön a családi kombi, kipróbálnék valami tüzesebbet. Melyik legyen a háromból?
gumidoktor 2018. 01. 30. 14:36 Új gumit a D-Maxra Nagyrészt földúton és sárban használom, csak kevesebbet közúton. Melyiket válasszam?
mazda 3 2018. 02. 02. 12:29 A szívó az igazi? Leginkább hétvégeken használnánk, évi kábé tízezer kilométerre. Dízel nem játszik?
pótdíj 2018. 01. 12. 17:12 Felszólítás kétnapos határidővel Találtam a postaládában valamikor egy értesítőt, de a 10 napos átvételi határidő lejárt, az értesítőn az adatok olvashatatlanok voltak.
autodoktor 2018. 01. 26. 11:39 Vlagyivosztok harca a csíkokkal Egyszer hidegben -35 fokot mutatott, azóta sem jó. Cseréljem a kijelzőt vagy javítható?
olajdoktor 2018. 01. 30. 14:32 Váltóolaj a Mazdába A kézikönyv 75W-90-et ír elő, de vajon GL-4 vagy GL-5 legyen? És melyik márkát válasszam?
gumidoktor 2018. 01. 27. 14:06 Vállalható az orosz gumi? Azt halottam nagyon jó hóban, de mi van az aszfalttal, betonnal?
vonóhorog 2018. 01. 22. 18:00 Cseréljem le a vonóhorgom? Van rá lehetőség hétpólusúra cserélni vagy inkább átalakítót érdemes használni?
lpg 2018. 01. 08. 15:12 Rángat az Astra Esetleg eltanulta a benzines üzem a rossz beállításokat vagy reduktor hiba, kokszolódás?
olajdoktor 2018. 01. 26. 11:44 Merjek tankolni ukrán gázolajat? És az előző kocsiból megmaradt olajat felhasználhatom-e?