gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
autodoktor 2018. 02. 06. 16:56 Hideg motornál fényesedik a villáskulcs Néha előjön a műszerfalon a sárga villáskulcs, de csak hideg motornál. Városban és melegen nem.
gumidoktor 2018. 02. 04. 13:49 Gumik periodikus felcserélése összekerékhajtásnál A gyári előírás szerint minden 5000 km után a gumikat fel kell cserélni a terepjárómon, de a gumis szakember ezt nem javasolja. Mit tegyek?
lpg 2018. 02. 02. 13:17 Néha fullad a Megane Előfordult, hogy lefulladt, de nem volt gond az indítással, volt gyertya- és szűrőcsere. Aztán a helyzet csak romlott, nem javult.
toyota yaris 2018. 02. 07. 13:33 Yaris, 307 vagy Grande Punto? Igazi megbízható csajos autót szeretnénk, ezek közt lesz a jó választás?
akkumulátor 2018. 02. 02. 12:58 Új akkumulátor állásban lemerül Egy hét alatt. A gyári riasztón kívül nincs benne semmi plusz kütyü, mi szívja le akkor?
Autójogász 2018. 01. 29. 16:01 Melyik hibrid kaphat zöld rendszámot? Ausztriából hoznánk Priust az asszonynak, de nem konnektorosat. Erre adnak zöldet?
Autójogász 2018. 01. 20. 12:32 Kereskedő jogi kibúvó Mik a magánszemélytől illetve kereskedőtől való vásárlás jogai?
volkswagen transporter 2018. 02. 05. 14:42 Régi, de jól fenntartható csapatszállítót Gyakran megyünk nagy utakra társasággal, sok csomaggal. Erre kéne valami 1,5 millióig.
audi a4 2018. 02. 04. 13:39 Passatból újabb Passatba? Nincs bajom a B5-össel, mégis váltanék. Legyen újabb Passat, esetleg valami kis Audi, BMW?