gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
volkswagen phaeton 2016. 11. 24. 14:47 Megvehetem a Phaetont? Szemtelenül olcsón mérik az első szériát. Ezt vegyem jelnek, vagy beleugorhatok?
kia ceed 2018. 02. 10. 12:06 Ceed kombit akarok – drágább lesz vele, mint egy Astrával? A Kiára hajlok, de beszéljen le, ha van mivel. Mondjuk egy 1,4-es J Astrával, ha tud.
hyundai i30 2018. 02. 14. 13:55 1000 km/2 dl sok vagy még meg megengedhető? A gépkönyv szerint az autó motorjának nincs nagy igénye az olaj specifikációját illetően.
audi a6 2018. 02. 09. 18:36 Kicsi a nyomás az Audiban Olajpumpa, szelepfedél tömítés, turbó cserélve lett, de az olajnyomás még mindig szökik.
volvo 244 2018. 02. 10. 12:14 Szeszvedelő viking harcos Vettem egy 36 éves Volvót. Most még eléggé kedvelem, még ha új típusú problémákkal is szembesülök miatta.
mazda 6 2018. 02. 10. 09:20 Hibás autó eladása biztonsággal Tudom, hogy komoly baja van és a vevő is tudni fogja majd. Mit írjak az adás-vételi szerződésbe, hogy egy hónap múlva ne hozzák vissza?
gumidoktor 2018. 02. 08. 12:00 Gyári gumit a szélesebb felnire 6,5 széles gumit feltehetem a 7-es felnire?
kutyudoktor 2018. 01. 27. 14:00 Akksitöltés kiszerelés nélkül Hibakódot törölnék, de közben lemerül az akksi. Szabad tölteni?
bmw e46 2018. 02. 04. 13:56 Kuplungolásra elhallgat a zörgés Üzemmelegen jön a kerregő hang, ami kuplungolásra elnémul. A nyelestengely csapagy lesz?