gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
autodoktor 2018. 02. 23. 16:45 Százezer után kuka a 3L? Első tulajdonosai vagyunk, mindig gondosan szervizeltettük. Létezik, hogy eddig bírta?
fűtés 2018. 02. 20. 11:58 Nem fúj meleget a fűtés, mi a baj? A motor is csak sok idő után melegszik fel, lehet összefüggés?
lemerült akksi 2018. 02. 20. 12:32 Lemerült az akksi, nem nyílnak az ajtók Egyik kilincs mellett sincs kulcsnyílás, hiába pattintottam le a műanyag borítást a kilincsek mellett – ilyenkor mi jön, hogy jutok be?
check engine 2018. 02. 14. 13:03 Hibalámpa kezelése legyintéssel Folyamatosan szervizelt Honda állandóan Check Engine-kódot jelez. A szerviz rendre kiüti, de mindig visszajön.
csepptöltő 2018. 02. 14. 14:27 Mire jó a csepptöltő? Vettem egyet, de fogalmam sincs, hogy ez a sok adat fedheti-e a valóságot.
jetta 2018. 02. 14. 14:32 Jettára mi az ideális méret? Kaptam egy gyönyörű AEZ felnit, de a rajta lévő gumi beleér a hátsó ívbe.
audi 2018. 02. 16. 11:19 Egyetemistának dízel Audit, szabad? Megbízható, karakteres autó kéne, amiben a horgászcucc is elfér. Egy 80-asban is jó az 1,9 TDI?
honda jazz 2018. 02. 09. 11:45 Gazdaságos, jól pakolható autót a szülőknek A Kalos megszolgálta az idejét, kéne valami a helyére hárommillióig.