gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
skoda 2016. 06. 17. 18:33 Váltót vagy csak fogaskereket cseréljek? A Becsületesnepper váltócsere projektje meghozta a kedvét egy olvasónknak is, a kérdéseire a Nepper válaszol az eddigi tapasztalatai alapján.
olajdoktor 2016. 06. 17. 15:22 Szintetikus vagy félszintetikus? Csakis a legjobbat szeretném adni az autónak.
kutyudoktor 2016. 06. 19. 11:15 Magától bekapcsol a rádió Amikor reggel beültem a kocsiba, szólt a rádió. Pedig biztos, hogy kikapcsolva szálltam ki.
autodoktor 2016. 06. 18. 14:01 Üzemi hőfokon legyengül a motor Megnéztük a légtömegmérőt, a lambdaszondát, és computeren keresztül is megvizsgáltuk az autót, de nem mutatott hibát.
olajdoktor 2016. 06. 21. 19:13 Eszi az olajat a BMW Normális lehet 1000 kilométerenként egy liter olajfogyasztás?
autodoktor 2016. 06. 15. 14:01 Terhelésre lapít a Benz A szakszerű diagnosztika nem kidobott pénz, sokkal olcsóbb a próbaszerűen cserélgetett alkatrészeknél.
Nepperűző 2016. 06. 15. 13:17 Megbízható családi benzinest 1,6 millióig Mennie kell a négyéves Bravónak, valami olcsóbb jönne a helyére. Úgy fest, valami japán.
Autójogász 2016. 06. 21. 16:45 Autó visszavásárlása Vásároltam egy autót, ami úgy füstöl, hogy az egész utcát belepi. Szerelő szerint kivan a motor, valószínűleg a km sem valós
Autójogász 2016. 06. 15. 13:49 Nem akar fizetni a biztosító A balesetet, károkozást a másik fél elismerte, a betétlapot kitöltöttük.