gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
autodoktor 2016. 06. 23. 14:49 Alapjáraton nem bírja a klímát Idén az első melegeknél észrevettem hogy amikor csak alapjáraton forog a motor, a klímával erőteljesen rángat
Nepperűző 2016. 06. 27. 15:38 Megbízható klasszikust Valami masszívabb klasszikus legyen sormotorral, hátsókeréken hajtva. A kilencvenes évek bejön.
gumidoktor 2016. 06. 24. 14:32 Kevésbé peres gumi a Focusra Felszerelhető problémamentesen vagy enyhe kompromisszumokkal az 1-es Focusra az említett 205/55R16-os abroncs vagy mindenképpen csak az előzőleg rajta lévő peresebb gumi a megfelelő rá?
Nepperűző 2016. 06. 26. 13:44 Hülyegyerekautót félmillióig Egy 1,3-as Feliciám van. Baja nincs, de erőtlen, élmény meg nincs benne, pedig vágynám.
Nepperűző 2016. 06. 25. 11:38 Multiplát csomagtartóval Másfél millióig bármit, aminek minimum 600 liter a csomagtere. Lehetetlen?
lpgdoktor 2016. 06. 15. 15:38 Gázon rángat az 500-as Merci Nemrég vásároltam, a kocsi előéletéről nem sokat tudok.
lol 2016. 06. 21. 19:13 Ezt nem vártad a neppertől! Mai Nepperűző-rovatunk termése rendhagyó. Csaba versben kérdezett, hogy átüsse nepperünk sziklaszilárd ingerküszöbét és sikerült is. De Herr Kopaszt nem lehet csak úgy sarokba szorítani.
Nepperűző 2016. 06. 24. 13:16 Rohangálós kis dízelt hosszabb távra is Sokat eszik a CR-V-m, kéne mellé valami takarékos, ami mindenre jó.
Nepperűző 2016. 06. 23. 16:36 Olcsón legyen benne a bugi Hiú ember vagyok, és taszítanak az előítéletek. A hétvégi kiruccanásokhoz keresek fickós autót.
gumidoktor 2016. 06. 17. 15:25 Milyen magyar gyártású abroncsok vannak? Fontos számomra, hogy vásárlásaimmal a magyar munkahelyek megmaradását, gyarapodását támogassam.