gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
gumidoktor 2016. 11. 30. 14:24 Kell-e a C-s gumi? Most az van rajta, de szívesebben vennék rá valami rendes gumit.
gumidoktor 2016. 11. 25. 10:34 Téli gumi helyes méretválasztása A felni már megvan, csak gumit szeretnék rá. Mekkorát vehetek a BMW-re?
Autójogász 2016. 11. 27. 11:51 Büntetés az idők végezetéig? A mai napig nem íratta át az autót, nekem meg jönnek a gyorshajtási csekkek, parkolási bírságok.
Nepperűző 2016. 11. 27. 12:39 Egymillió alatt valódi terepjárót Menjen át vizsgán, terepen se egyen harminc liter fölött és álljon meg egymillió alatt.
autodoktor 2016. 11. 23. 11:04 A kaki esete a tükörfénnyel Autómat telibetisztelte néhány szívtelen madár, persze csak az újrafényezett elem kapott.
autodoktor 2016. 11. 26. 13:42 Friss olaj, csend, boldogság A Ewingok kedvenc mondása itt is igaz: az olaj a lényeg!
Nepperűző 2016. 11. 26. 15:29 Öreg Micrát automatával? Nagypapának már nem esik jól a Ladával kuplungolni. Vennénk neki valami modernebbet.
Autójogász 2016. 11. 23. 12:10 Autót ingyen? Nem rokontól kapom, de nem kell fizetnem érte. Mit írjunk az adásvételire?
Nepperűző 2016. 11. 25. 11:40 Miért olcsó a francia V6-os? A Laguna ezzel a motorral örök darab. Egyszer kell megvenni, aztán örökre rajtad marad.
olajdoktor 2016. 11. 23. 13:39 Diffiolajat a Chryslerbe Az autó előéletét nem ismerem, ezért inkább minden folyadékot lecserélnék.