gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
autodoktor 2016. 11. 18. 16:11 Hangosan sóhajt, majd cammog az Audi Biztos csak el van kicsit tömődve valahol, menjek vele többet pályán, kitisztul - mondták a szervizben.
lpgdoktor 2016. 11. 24. 11:00 Gázt a közvetlen befecskendezéshez? Van már előrelépés, vagy inkább várjak még?
kutyudoktor 2016. 11. 18. 12:31 Navit a futárnak Olyan navigáció kellene, amibe hang alapján be tudom vinni a 100-120 címet, ami kb. 20 települést érint.
Nepperűző 2016. 11. 23. 13:37 Futárkodásra kis dízelt Reggeltől estig megy, napi ötvenszer leállítják és beindítják. Féljek a turbóstól?
lpgdoktor 2016. 11. 18. 17:24 Átkapcsol, de eszi a benzint Lehet az a hiba, hogy átkapcsol az autó, csak nem kap elég gázt a motor és ezért eszi a benzint is?
gumidoktor 2016. 11. 16. 12:21 Ford Fiesta ST-re alufelni 17 mm eltérés tehet-e a bármilyen kárt a futóműben?
Autójogász 2016. 11. 18. 11:59 Véda és a lejárt műszaki Ha kapok büntetést, akkor elég ha bemutatom a hosszabbításról szóló papírt?
Nepperűző 2016. 11. 22. 12:20 Hibridet a családnak Sokat kell messzire autózni, de dízelt nem akarunk. Marad a hibrid.
gumidoktor 2016. 11. 06. 11:24 Négyévszakost alufelnire? Úgy gondolom, beleesek abba a kategóriába, akik ezeket a gumikat használhatnák.