gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2016. 11. 21. 14:12 Nem férünk el a háromajtósban, 1,8 millióig kéne családi Nincs mese, a négyes Golfnál tágasabb autó kell.
Nepperűző 2016. 11. 20. 10:19 1,5 millióig BÁRMIT H Astrától indult a keresés, de hamar kiábrándultam. Már bármi érdekel, amit ajánl.
Nepperűző 2016. 11. 19. 20:12 Turbós Octavia vagy szívós Laguna? Szívem a Laguna felé húz a szívó motor és a küllem miatt. A turbós csodákról nem hallottam jót.
olajdoktor 2016. 11. 18. 12:40 Élettartam váltóolaj - cseréljem vagy ne? Gyanút kelt, hogy nem adják meg, mennyi is az a tervezett élettartam.
Nepperűző 2016. 11. 18. 11:52 Csak egy kulcs van hozzá. Féljek? Mi jön a vétel után: átkódolás, zárcsere?
Nepperűző 2016. 11. 17. 11:43 Másfél millióért Swiftet vagy Fiestát? Barátnőm régi Swiftjét cserélnénk hasonlóan megbízható, de fiatalabb autóra. Melyik a tuti?
Nepperűző 2016. 11. 16. 11:34 Kinőttük a Puntót, merre tovább? 800 ezer a keret, néztünk Xsara Picassót, Ford Focus-t és Opelt is.
Autójogász 2016. 11. 16. 11:39 Használtautó vásárlás eltérő üzembentartóval Testvéremmel vennénk egy autót úgy, hogy ő lesz a tulajdonos és én az üzembentartó.
olajdoktor 2016. 11. 10. 10:39 Mit tegyek a Space Starba? Idős úrtól vettem, még nincs benne 90 ezer kilométer. Az olajat mégis csippenti.
kutyudoktor 2016. 11. 16. 11:44 Leállt a Corolla A lopásgátlója leállította a motort menet közben, mert lemerült a jeladóban lévő elem. Autóvillamossági szakember kell?