gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2016. 12. 04. 09:17 Minimum 130 lóerős autót, ami nem tucat Olyat akarok, ami élményt nyújt, bírja, ha mennek vele és jó ránézni.
olajdoktor 2016. 12. 02. 13:54 Mire jó a "csodaméz"? Lassan annyi olajat kér mint egy kétütemű. Használhatok adalékot, vagy marad a generál?
Nepperűző 2016. 12. 02. 11:33 BMW-t, de milyen motorral? Egyetlen kikötés, hogy benzines legyen. Mit szabad, és mit kerüljek, ha nem akarok szívni.
Nepperűző 2016. 11. 30. 11:58 Milyen motorral vegyem a Megane-t? Van egy Thaliánk 270 ezer kilométerrel, azt megkapja a gyerek. Én a Megane-okat nézem.
Autójogász 2016. 11. 29. 11:52 Elveszik a jogsit szabálysértésért? Elém jött, megállásra kényszerített, ordított velem. Hiába kértem elnézést.
kutyudoktor 2016. 11. 25. 10:36 Gyári tolatóradar kiegészítése Azt szeretném, hogy az utólagosan beszerelt érzékelők a gyári kijelzőpanelen jelezzenek.
Nepperűző 2016. 11. 28. 12:31 Hárommillióig három-négyéveset Nagy a szórás, de hajlok a Mazda 3-ra. Azt olvastam, rohadnak. Mi legyen a vége?
olajdoktor 2016. 11. 29. 13:56 Nagy baj, ha több olaj szaladt bele? A Mercedes nívópálcáján 3-4 milliméter a többlet. Nagyon gyorsan szívjak le belőle?
autodoktor 2016. 11. 28. 18:37 Szereti a sültkrumplit a 123-as? Egy ideje étolajjal megy, lett is lerakódás elég. Van erre jó adalék?
olajdoktor 2016. 11. 25. 15:15 Új Swift első olajcseréje A márkaszervizben azt mondták, ezer kilométernél esedékes a csere. Tényleg?