gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
kutyudoktor 2017. 01. 02. 15:45 Okozhat-e gondot a motormelegítő? Mi történik, ha indításkor a már felmelegített, 40 fokos olaj a blokk furataiban megindul és érintkezik a hideg öntvénnyel?
autodoktor 2017. 01. 16. 18:50 Füstszag a kabinban Pár órányi állás után is erős a kipufogógáz szaga, de néha fáradt olajat is érzek.
autodoktor 2017. 01. 06. 15:26 Csörög és nem megy Főként nyáron lehet észrevenni: ha terhelem a motort, gyenge és hangos a Suzuki.
lpgdoktor 2017. 01. 12. 14:38 Gázt a Mazdába LPG-t kapna a Premacy, de sajnos nem tudom, mennyire viselné jól. Mire figyeljek?
olajdoktor 2017. 01. 08. 11:46 Sokat futott motorba sűrűbb olajat? Nem eszi az olajat, de van benne 330 ezer kilométer. Jöjjön a sűrűbb?
kutyudoktor 2017. 01. 08. 11:53 Zuhan az akkufeszültség, mi a baj? Egy hidegebb hét utcán állás után már töltenem kéne az akksit?
Nepperűző 2017. 01. 11. 13:53 Használt rendőrautót Amerikából? Az ebay-en árulnak ilyeneket, én meg rajongó vagyok. Nagy kockázat lenne?
Nepperűző 2017. 01. 05. 13:59 Swift helyett valami biztonságosabbat A Corolla és a Civic még drága nekem, de Almerából már szépet kapnék. Szabad?
autodoktor 2017. 01. 12. 11:52 DPF kiütve: merre tovább? A kocsi teljesen váratlan időközönként elvesztette a nyomatékát, főleg előzés közben.