gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
lpgdoktor 2017. 01. 17. 15:41 Tönkreteszi az LPG a tömítést? Csöpög az olaj a motorból. A szerelő szerint nem érdemes cserélni a tömítéseket. Igaza van?
autodoktor 2017. 01. 20. 12:41 Mi van a motorháztető alatt? Van a Passatomban kettős tömegű lendkerék? És vajon milyen befecskendezőrendszerem van?
olajdoktor 2017. 01. 22. 10:26 Gyári olajra tölthetek prémiumot? Ismerős szerint ki fogja csapni az adalékokat. Nettó hülyeség vagy inkább vigyázzak?
gumidoktor 2017. 01. 20. 12:32 A dögös minta a fő szempont Nem az számít, mennyibe kerül. Inkább az, mennyire vagány. Kompresszoros Mercire kell.
Nepperűző 2017. 01. 15. 15:20 Audi A4-et, de melyiket? A benzines többet fogyaszt, de van-e buktatója a TDI-nek? Vagy keressek másik típust?
Nepperűző 2017. 01. 14. 11:16 Priusból kettest vagy hármast? A hármas már éppen ár felett van, de még belefér. Megéri?
olajdoktor 2017. 01. 17. 11:48 Eszi az olajat az autóm, vagy túlaggódom a dolgot? A kipufogóm vége kormos, pedig szoktam pörgetni a motort.
kutyudoktor 2017. 01. 19. 14:46 Fűtésgyorsító a Fiestába A mostani hideg érezhetően nem tetszik az autónak, ezen szeretnék segíteni.
olajdoktor 2017. 01. 12. 11:55 Sokat eszik a Corolla? Már 240 ezret futott, mindig 5W-30-as olajat kapott. Normális, hogy ennyire csipegeti?