gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
totalvam 2006. 02. 23. 19:37 Környezetvédelmi osztály, EURO-besorolás Környezetvédelmi osztályba soroslás és EURO-besorolás kapcsolata
Nepperűző 2017. 01. 26. 11:36 Családi dízelt, szigorúan automatával Tartok a dízeltől, de eljött az ideje. A Passat megfelelne. Bejön a Mazda 6 is, kivéve a belsőt.
olajdoktor 2017. 01. 25. 14:27 Folyamatosan ég az olajnyomást jelző lámpa Leállítottam a motort és utána már egy ideig nem volt baj.
Nepperűző 2017. 01. 24. 16:12 Fiatalabb családi az Accord után Számít a presztízs és a megbízhatóság, de főként rövid utakra használnám. Ötmillió a keret.
kutyudoktor 2017. 01. 25. 14:19 Párásodik a VW Touran Ködös vagy fagyos időben szabályosan csorog a víz a szélvédőn.
autodoktor 2017. 01. 25. 14:31 Eltérő méretű gumik azonos tengelyen, AWD hajtásláncnál A szükség nagy úr, főleg a mai, pótkereket nélkülöző világban.
Nepperűző 2017. 01. 23. 18:11 Peugeot 406 – cseréljem vagy javítsam? 2003-as, általánosságban jó állapotú, de van vele teendő. Nem fájna megjavítani, maradjon?
kutyudoktor 2017. 01. 22. 11:07 Jelölés a lámpabúrában A vizsgabiztos szerint a nyíl csak kifelé mutathat, nálam mégis felfelé mutat.