gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2017. 02. 05. 09:29 Sok autópályára csendeset egymillióig Bele kéne, hogy férjen négy felnőtt, és az sem lenne baj, ha benzines lenne.
autodoktor 2017. 02. 02. 10:38 Felkeményedett a fék, indítani sem lehet Rakoncátlankodik a dízel Passat: nem tudom benyomni a féket, így nem indul az autó.
Nepperűző 2017. 02. 01. 15:50 Városi kínzáshoz csak a Priust? Napi 20-30 indítás, 60-70 kilométer futás - van még, ami ezt bírja?
lpgdoktor 2017. 01. 27. 15:56 Rövid távra gázt? Tudom, ilyen távra jobb a bicikli, de zuhogó esőbe, mínuszban inkább kihagyom.
gumidoktor 2017. 01. 25. 14:32 Beleér a kerék Milyen gumit kellene vegyek a 15" kerékre, hogy ne érjen bele?
Autójogász 2017. 01. 22. 11:09 Üzembentartó adásvételkor Az új tulajdonos háromszor is matrica nélkül közlekedett, a bírság meg apámhoz jött.
Nepperűző 2017. 01. 31. 13:40 Kis kombit az asszonynak Se nem kicsi, se nem túl nagy autó kéne rövid távokhoz, max. 600 ezerért.
autodoktor 2017. 01. 28. 13:50 Mikor cseréljek vezérlést? A szerelő azt mondja, még ráérek. Mi az igazság, mikor kell a Vivaróhoz nyúlni?
Nepperűző 2017. 01. 30. 13:45 3-as BMW-met Hummerre cserélném Lecserélném a patika 320d-t. Bár szeretem nagyon, kéne majd egy H3-as.
Nepperűző 2017. 01. 29. 09:23 Turbós benzinest, de mit? Vehetnénk újra kombit, de inkább az SUV-ra hajtunk. Melyik kis benzines turbósat szabad?