gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2017. 01. 09. 14:00 Takarékos automatát hárommillióig Most egy Peugeot 307-esem van, nincs vele baj, csak az, hogy nem automata.
Nepperűző 2017. 01. 10. 11:28 Mazda Tribute? Honda CRV? Más? Kétmillióm van a vásárlásra, plusz rendbe tenni. Egyelőre ez a két jelöltem van rá.
Nepperűző 2017. 01. 08. 09:36 Összkerekes dízelt vennék Kábé tízéveset. Országútra, de muszáj, hogy bírja a saras emelkedőket is.
Nepperűző 2017. 01. 07. 13:53 Pályára autót: Mazda kontra Volvo Férjünk be a csomagjainkkal együtt, és legyen benne egy kis erő. Dízel vagy benzines a nyerő?
Autójogász 2017. 01. 06. 15:19 Körözött kocsit vettem, mit tehetek? Az átírásnál kiderült, az Interpol körözi az autót. Elállnék a vásárlástól, de a kereskedő győzköd.
Nepperűző 2017. 01. 03. 11:42 Megane vagy Xsara - vagy más? Egyáltalán: egy ilyen tizenéves autót milyen motorral ajánlott/szabad megvenni?
olajdoktor 2017. 01. 02. 15:46 Olaj a hobbiautóba Állagmegóvási céllal cserélnék csak olajat bennük, de nem szeretnék sem rosszat beletenni, sem az ablakon kidobni az árát.
lpgdoktor 2017. 01. 04. 12:02 CNG vagy LPG? Szeretnék gázosítani, de tanácstalan vagyok. Melyikkel járnék jobban?
autodoktor 2017. 01. 02. 15:40 Köd előttünk, füst utánunk A minap reggeli első indítás után kéken kezdett füstölni, valamint egyenetlen volt az alapjárat is.
Nepperűző 2017. 01. 02. 11:12 Benzines automatát a családnak Évente max. 12000 km-t járunk, sok és rövid utat. Van hozzá 1,5 milliónk.