gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
prius 2017. 03. 08. 11:30 Dízel Renault-t vagy Prius-t? A Priusban majdnem háromszázezer van, de karbantartott darab. Melyik legyen?
Nepperűző 2017. 03. 18. 08:22 Japán luxus vagy svéd prémium? Nem akarok meglepetéseket, fontos, hogy minden kijöjjön a vásárlás előtti szervizen.
Nepperűző 2017. 03. 16. 16:37 Prémium kontra népautó 3,5 millióig Cserélném az Astrát, de kérdés, hogy maradjak a népautóknál, vagy választhatok prémiumot?
Nepperűző 2017. 03. 15. 11:13 Benzines SUV-t összkerékkel Az A4 kombi már nem elég az igényekhez, SUV kell, ráadásul terepbíró.
Nepperűző 2017. 03. 14. 16:34 Olcsó második autót ridegtartásra Ritkán fogjuk használni, télen csak heti egyszer indítjuk. Így kellene megbízhatóan szolgálnia.
autodoktor 2017. 03. 10. 11:00 Tejeskávé a sapkám alatt Kávé színű trutyis emulzió található a sapkán és az olajbeöntő nyílás környékén, elég vastagon.
olajdoktor 2017. 03. 10. 11:13 DSG-hez milyen olajat töltsek? Sokfélét találtam, de melyiket vehetem meg? Szabad egyáltalán az eBay-ről?
gumidoktor 2017. 03. 01. 12:58 Nyári gumik: biztonság és fogyasztás Az ár ezekhez képest sokadlagos szempont, de csak a márkanévért nem akarok fizetni.
olajdoktor 2017. 03. 08. 13:58 Olajok csereszabatossága Egy adott márkájú 10w40 olajat után lehet-e tölteni egy másik márkájú 10w40-hez?