gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2017. 03. 24. 12:54 Nem kell autó, csak egy jó ülés Nem sok autóban ültem, de tudom, hogy vannak borzasztóak. Hol találok iszonyat kényelmeset?
olajdoktor 2017. 03. 14. 11:59 Nagyon fogy az olaj Először arra gondoltunk, hogy a szerviz rakott bele kevesebbet, de kiderült, hogy mégsem.
autodoktor 2017. 03. 20. 11:18 Indításkor az egész autó beremegett A motornak fura hangja volt, ez egy kis gázadásra helyre jött teljesen, viszont felugrott a check engine lámpa.
Nepperűző 2017. 03. 20. 11:14 Hibrid Auris-t külföldről? 2,5 millió lenne rá. 5-7 éveseket néztem, bírja még ezeknek az akksija?
Nepperűző 2017. 03. 21. 12:43 Kabrió mellé valami szolid benzinest Imádom a Barchettám, de jó lenne néha négyesben autózni. Nagyon keveset menne, 1,8 milliót szánok rá.
Autójogász 2017. 03. 10. 11:04 Kötelező a Swiftbe hátsó öv? Nincs benne, de nem tudom, hogy ez baj-e. És ha kivesszük a hátsó üléseket is?
Nepperűző 2017. 03. 19. 15:13 600 ezer körül kezdő nyugdíjasoknak A Felicia helyett kellene valami magasabb, amiből könnyebb a kiszállás. Legyen megbízható is.
kutyudoktor 2017. 03. 02. 16:44 Indításnál csettenik a mélynyomó Tartok tőle, hogy ez az eljövendő tönkremenetel egyik jele lehet.
autodoktor 2017. 03. 14. 11:56 Egy hét után pamacsol a Scénic Egy éjszaka után észre sem lehet venni, egy hetes állás után viszont méteres átmérőjű, trabis emlékeket ébresztő pamacsot ereszt.