gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
olajdoktor 2017. 03. 29. 13:36 Olajat a kardánba, de milyet? Az előírt olajat szinte már nem is kapni. Ilyenkor mi van?
Nepperűző 2017. 03. 25. 11:18 Legyen benne bugi Sportos szedánt keresek, de úgy érzem, aknamezőn járok. Melyiket élvezném igazán?
Nepperűző 2017. 03. 29. 13:16 Élet az oroszlánkaland után Kéne valami nem háromajtós a Peugeot helyére. Valami fürgébb, 1,7 millióig.
gumidoktor 2017. 03. 20. 11:26 E46-ra mi az optimális méret? Mi az az ET szám, ahol már a rendőrök is előveszik a centit nézegetni hogy szabályos-e vagy sem?
gumidoktor 2017. 03. 13. 13:47 Nyári gumi a Lagunára Okozhat-e problémát a méretbeli eltérés, javasolt-e erősített oldalfalú gumit választani?
Nepperűző 2017. 03. 26. 14:59 Családi autót hosszútávra Napi 100 kilométert ingázom, szóval fontos a megbízhatóság. 2,5 millió a plafon.
Autójogász 2017. 03. 27. 11:58 Rosszabb az autó, mint javítás előtt Az autó nem jó, a teljesítménye csökkent, a végsebessége is messze elmarad, visszavittem, a szerelő azt mondta ez jobb nem lesz.
olajdoktor 2017. 03. 23. 14:38 Eszi az olajat a Civic Sokat használom magas fordulaton, de így is soknak tűnik az egy liter ezrenként.
autodoktor 2017. 03. 23. 12:01 Neppermobilt vett a Fater Lányos zavarában nem ellenőrizte a kereskedő ígéreteit. Aztán kiderült egy s más.
Nepperűző 2017. 03. 22. 14:39 Családi csapatszállitót három gyerekhez A Galaxyval egyre több a baj, cserélnék valami megbízhatóbbra. Mit válasszak?