gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
focus 2017. 03. 09. 12:21 Gyerkőcök furikázásához valami biztonságosat A biztonság az elsődleges szempont. 900 ezerért legyen használt vagy hitelre egy új Duster?
autodoktor 2017. 03. 07. 18:17 Csattog a sokat állt, szinte új Merci A szerelő azt mondta, a szelepek, amik nyitva voltak, elkorrodáltak a levegő miatt. Elbizonytalanodtam.
Autójogász 2017. 02. 22. 11:31 Hamis adatok Garantált kilométerrel vettem, négy nap múlva kiderült, hogy tekerték. Mit tehetek?
olajdoktor 2017. 03. 02. 16:47 Szervóolaj a Lancerba A szint kicsivel minimum alatt van, saját magam töltenék utána. De nem tudom, milyet kell.
Nepperűző 2017. 03. 07. 11:45 Svéd vagy svéd? Tízéves svéd kéne, amiben elférünk kutyástól és megáll kétmillió alatt.
lpgdoktor 2017. 02. 26. 22:39 Rángat a Polo Többször visszavittem a beszerelő műhelybe, ahol mindig állítgattak rajta valamit, de nem javult a helyzet.
olajdoktor 2017. 02. 27. 14:13 Olaj-tévhitek? A szerelőnk tanácsára használunk más olajat, de ezt egy kicsit csipegeti.
autodoktor 2017. 03. 04. 12:00 Alváz sztriptíz Leszedtem egy-két panelt és megdöbbenve láttam, hogy több marék kavics, só és homok volt benne vízzel jól megszívva.
Nepperűző 2017. 02. 28. 17:45 Német kupé egy jó Civic helyett? Soha nem hagy cserben, most mégis lecserélném. Családalapítás előtt kell a bugi.
Nepperűző 2017. 03. 05. 14:16 Focust vagy Astrát? Nem bízom a dízelekben, és egyébként sem megyek nagy távokat. Melyiket szeressem?