gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2017. 03. 04. 13:22 Legyek bátor, vegyek XM-et? Nem napi használat a cél, a karbantartást elbírom anyagilag. De vajon kidobott pénz lenne?
autodoktor 2017. 02. 28. 15:57 Költsek-e aktív szénre? Megéri a felárat, vagy akkora kamu mint a szivargyújtóba dugható fogyasztáscsökkentő?
autodoktor 2017. 02. 25. 13:23 Sorozatos lánccsere az Astrában Nekünk másokkal ellentétben nem ette az olajat az autó. Vannak viszont más bajok.
Nepperűző 2017. 02. 26. 10:48 Régi hibridet városba A dízelt kilőném, de a fogyasztás lenne döntő. Lexosokon túl valami?
gumidoktor 2017. 02. 24. 17:07 17-es felnit szeretnék az E46-ra Jó lesz vagy bukik vele a vezetési élmény?
kutyudoktor 2017. 02. 24. 16:19 Mit csináljak a sötétítő fóliával? Fóliával vettem a Passatot, de nem találom a műbizonylatot. Mit csináljak, húzzam le?
Nepperűző 2017. 02. 27. 14:03 Japán helyett svédet? A Mazdák rohadnak, a Volvóban hátul nincs hely. Marad az Accord?
nagyvas 2017. 02. 24. 16:30 Új autóval is átvernek Mást mond a forgalmi, mint a valóság. Ha az osztrák kivesz "kibélelt" formában, és megmér, a helyszínen fejbe lő.
gumidoktor 2017. 02. 24. 12:59 Vajon mi lehet a Colt ET száma? Szeretnék rá egy alufelnit, de nincs meg a szám.
autodoktor 2017. 02. 23. 11:05 Halott a katalizátorom? Három szerelő háromféle javaslattal látott már el, nem tudom eldönteni, melyik a helyes út.