gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2017. 02. 24. 11:45 Valódi kis fogyasztású dízelt Jó lenne, ha megállna öt liternél. Szép fogyasztási ígéreteket látok, de hol vannak a taposóaknák?
lpgdoktor 2017. 02. 22. 11:47 Gázosítható a Passat? Az autóban közel háromszázezer van, de jó állapotú. Melyik szett mehet bele?
gumidoktor 2017. 02. 15. 15:52 Porsche felnit a Golfra Nagyon tetszenek az ilyen kerekek, de vajon rátehetem-e a 4-es Golfra?
olajdoktor 2017. 02. 18. 19:04 Feljavíthatom a motorolajat? Az utántöltögetés tényleg nem helyettesíti a cserét, de mit keverhetek mivel?
Nepperűző 2017. 02. 15. 13:08 Használt prémiumot egymillióért? Lényeg, hogy kényelmes és szép legyen, de azért ne is rohadjon le alattam folyton.
olajdoktor 2017. 02. 22. 11:42 Ford Ranger olajmennyiségek A váltóba és a diffibe töltenék valamit, de nem tudom, mit és mennyit kellene.
kutyudoktor 2017. 02. 23. 11:15 Túlbuzgó tolatóradar Rükvercbe teszem, és máris gyorsan jelez, mintha alig pár centire lenne valami tereptárgy.
autodoktor 2017. 02. 18. 18:39 Piros villogó a Polóban Ami piros, pláne sípol, az sosem normális. Kivétel talán Sanyi, a cirkuszi bohóc. De akkor mi a gond?
Nepperűző 2017. 02. 20. 14:28 CDTI H Astra 380 ezer kilométerrel – merjem? Még így is gyanúsan olcsó, de hiába, ha nagy a kockázat. Engedjem el vagy van még jövője?
Nepperűző 2017. 02. 21. 14:03 Scenic helyett valami megbízhatót Cseréltem féktárcsákat, kerékcsapágyakat, lengéscsillapítókat, de elegem van. Mi legyen?