gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
lpgdoktor 2017. 02. 19. 15:58 Mondeó gázosítása Egyes vélemények szerint ez motorhibához vezethet. Van ennek alapja?
olajdoktor 2017. 02. 16. 16:24 Mikor cseréljek olajat a veterán Merciben? Átlag évi ötezer kilométer alatt megy, ősszel vagy tavasszal kapjon olajat?
Nepperűző 2017. 02. 19. 12:25 Sportos kockát kezdőnek Kezdő vagyok, elég valami a Starion alatt. Hat kiló a keret, benzines kell.
Nepperűző 2017. 02. 18. 12:31 196 centihez valamit egymillióig Elég magas vagyok, így az elsődleges szempont a kényelem. Pár évre keresem a megoldást.
lpgdoktor 2017. 02. 16. 16:33 Sok gázt eszik az Astra Egy éven át megállt 8,5 alatt, aztán meg kellett bontani. Azóta nem meg 9,5 alá.
autodoktor 2017. 02. 15. 15:42 Az eltűnt szikra nyomában Az elosztófejet belül kompletten kicseréltük, a gyertyakábelek is rendben vannak.
Nepperűző 2017. 02. 17. 14:50 A Corolla nem bírja a hideget, ide nekem valami megbízhatót A hibalista drámai: indítórelé, ablakmosó fúvóka, izzók. Néha mondjuk nehezen is indul.
Autójogász 2017. 02. 15. 15:47 Hiányzik a motorszám A forgalmiba is bejegyezték, hogy természetes elhasználódás miatt olvashatatlan. Megvehetem?
kutyudoktor 2017. 02. 16. 16:50 Víz vagy csak pára van a fényszórómban? Még új a Superb, mosás után jött a pára. Azt mondják, ha csak pára, jó időben el fog tűnni.
Nepperűző 2017. 02. 16. 12:50 Büfékocsi vontatásához valamit A Zafirával brutális lesz a fogyasztás, kéne valami, ami nem eszik húsz litert 1,3 tonnától.