gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
autodoktor 2017. 02. 05. 10:00 Spriccel az olaj a szűrő alól Mikor bejött a kemény hideg (-25fok) előző nap autó indít - szépen ketyeg, másnap autó indít - pár másodperc elteltével az olajszűrő gumiját kinyomta
kutyudoktor 2017. 02. 09. 17:50 Lehet-e rövidebb az antenna? Mennyire variálható az antenna hossza? Mit érzek belőle egyáltalán?
lpgdoktor 2017. 02. 08. 15:20 Nagyobb gázadásra átvált benzinre Úgy jelez, mintha kevés lenne a gáz a tankban, később viszont csak rángat, és a lámpa világít.
Autójogász 2017. 02. 04. 10:35 Nekitolatott és elhajtott A vonóhorgos autó láttán előjött belőlem a paranoiás. Félelmem nem volt alaptalan.
olajdoktor 2017. 02. 08. 15:22 Jó-e a Zafirába a Lidl-olaj? Nem az számít, hogy hol vesszük, hanem az, milyen előírásokat teljesít.
Nepperűző 2017. 02. 14. 11:58 206 CC-t szabad? Egy C Corsát váltana, de azért parázunk a típushibáktól. Az 1,6 HDI-vel szabad?
Nepperűző 2017. 02. 13. 14:23 Fiatalos prémium kupét négymillióig Dízel E92 vagy dízel A5 a jelöltek, mindenképp automatával. Melyiket lesz olcsóbb fenntartani?
olajdoktor 2017. 01. 29. 12:47 A hűtőfolyadékot lehet-e keverni? A G12 hűtőfolyadékot lehet-e keverni, utántölteni A.Z. Meisterteile KFS12-72 folyadékkal?
autodoktor 2017. 02. 08. 10:58 A vörös kancsó kísérti a Golfot Ötszáz kilométert mentem vele, és tropára ment a motor. Aztán kezdődött minden elölről.
Nepperűző 2017. 02. 12. 11:10 Mercedes E taxi Németországból Nagyon jó áron adják a mobile-n, persze rengeteg kilométerrel. Van kockázat?