gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
gumidoktor 2017. 04. 17. 14:54 Astra felni a Focusra? Megmaradt egy garnitúra, hátha jó lesz valamire.
kutyudoktor 2017. 04. 17. 12:03 Hangszórót a kalaptartóba Az időjárás és a sok használat megette a membránokat, ugyanakkorára cserélnék.
olajdoktor 2017. 04. 21. 13:35 Adalékot az olajba? Az örök kérdés: mennyire ajánlja ezeket, aki tényleg ért a motorokhoz, olajokhoz?
Nepperűző 2017. 04. 23. 12:23 Lakókocsi-vontatáshoz egymillióig A Doblo nem erre való. Kéne valami erősebb, lehetőleg dízel az 1,2 tonnához.
Nepperűző 2017. 04. 22. 10:48 Kezdő párnak pofozni valót 700 ezerig Meg fogjuk húzni, le fogjuk padkázni, kapni fogja hideg motorra a vaskos gázfröccsöket.
Nepperűző 2017. 04. 21. 12:40 Tényleg para a PDTDI? Passatot cserélnék Passatra, de a dízel miatt sokan leszóltak. Mi legyen, maradjak a benzinnél?
autodoktor 2017. 04. 16. 11:17 Sorozatban repednek a szervócsövek Gyári csöveket vettem mindig, bár nem szakszervizbe hordom. Mi a baj?
gumidoktor 2017. 03. 29. 13:34 Fura jelek a gumin Ezek mit jelentenek? Úgy tűnik, mintha a számozás szerint puhábbak lennének a keverékek.
gumidoktor 2017. 04. 14. 12:31 Eltérő a DOT-szám. Baj? Átszerelésnél vettem észre, hogy eltérő a DOT-szám, a súly- és sebességindex is.
Nepperűző 2017. 04. 16. 13:09 Alfa 156 vagy 159? Valami szépet szeretnék, de mindkettő tetszik. Megéri az árát a 159-es vagy jó lesz a 156?