gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
olajdoktor 2017. 04. 13. 17:12 Eszi az olajat a VVT-i Olyan autót akartam, amit csak hajtani kell. Erre most locsolhatom bele az olajat. Normális?
gumidoktor 2017. 03. 30. 16:23 Alufelni vásárlás H Astrára Tehermentesítő gyűrű kell hozzá, az van is. A 35-ös ET-vel nem lesz gond?
Nepperűző 2017. 04. 14. 10:48 Kis étvágyú kisautót 700 ezerig Elvesztem a részletekben, pedig az igények egyszerűek: kis autó, kis fogyasztással.
Autójogász 2017. 03. 30. 14:21 Javítgatás garanciában és azon túl Mi történik, ha a konkrét hiba a garanciaidő lejárta után ismét jelentkezik?
olajdoktor 2017. 04. 09. 12:17 Milyen időközönként cseréljek olajat? Tartsam a tízezer kilométert vagy 15-20 ezerig is elmehetek az 1,6 CRDI-vel?
autodoktor 2017. 04. 12. 17:47 Tizenhat szelep olaj nélkül Ha 3000-ig pörgetem, akkor nincs vele gond, az olajvisszajelző lámpa elalszik
lpgdoktor 2017. 04. 09. 12:20 A gáz kiveri a biztosítékot Az autó pár km megtétele után kicsapja a biztosítékot és átáll benzinre.
olajdoktor 2017. 04. 06. 13:30 Olajcsere után megbolondult a visszajelző Az olajszint pálcával ellenőrizve rendben volt. Cserélve lett a szintjelző, de megint világít.
autodoktor 2017. 03. 30. 16:01 A motortér fekete báránya: a lambdaszonda Általában hideg motornál, de üzemmelegen is előfordult, hogy gyorsításkor bizonyos fordulatnál, kb. 2500-3000 között megtorpan a kocsi.
Nepperűző 2017. 04. 03. 15:32 A japán turbó jobb, mint a TSI? Most komolyan: tudnak valamit a japánok, amit a precíz germánok nem?