gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
olajdoktor 2017. 04. 30. 11:29 Ásványi után szintetikus Váltanék az MX-5-ben, de nem baj, ha keveredik? Olyat is hallottam, hogy át kell mosni a motort.
Nepperűző 2017. 04. 27. 16:15 Német fapad helyett valami luxusabbat Megbízható az Octavia, de szeretnék egy jobban felszereltet. Francia vagy japán legyen?
Autójogász 2017. 04. 16. 12:27 Megvették, elromlott, perelni akarnak Eladtam a 20 éves Suzukit, majd egy hónap után felkeresett a vevő, hogy két dugattyú is eltört.
autodoktor 2017. 04. 21. 15:16 Gondok a bontott motorral Konkrétan eltűnt az autó ereje. Hasonló a baja, mint a motorcsere előtt volt.
Nepperűző 2017. 04. 24. 13:40 400 ezerért a lehető legkevésbé kényeset Bírja a sok kilométert, a tempót és ne egye az olajat. Csak a Corolla marad?
autodoktor 2017. 04. 25. 13:29 Hogyan hajtsunk át a fekvőrendőrön? Egyszerre két kerékkel? Ferdén? Hagyjuk a tökölést, úgy sem csinál nagy bajt egy huppanás? Tegyünk végre rendet a témában.
kutyudoktor 2017. 04. 25. 13:56 Jelenségek az i30-cal Időnként spontán bekapcsol a vészvillogó, az utas oldali légzsák kapcsolója pedig teljesen megőrült.
lpgdoktor 2017. 04. 16. 11:05 LPG a Fókába A megkeresett szakik egymásnak ellentmondó véleményen vannak az adott típusról
olajdoktor 2017. 04. 16. 11:47 LSD-jelzésű olajat a Nissan diffijébe? Jó lesz a sima vagy keressek speciálisat?