gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
gumidoktor 2017. 05. 07. 19:51 Lancer felni a Kiára Nekem az jött le, hogy a két autó minden felni paramétere megegyezik
kutyudoktor 2017. 05. 01. 13:21 Járó motorral megőrül a tolatóradar Gyújtással kiválóan működik, de amint indítok, megbolondul: csipog és hibakódot ír.
gumidoktor 2017. 05. 01. 13:25 Szélesebb nyári gumit az XC60-ra? Két centit szélesítenék. Rámegy a felnire? És egyáltalán nem megy a komfort rovására?
Nepperűző 2017. 05. 02. 17:48 Gazdaságos autót napi munkásnak Két csapásirányt látok: kis köbcentis benzines gázszettel, vagy egy apró dízel. Melyik legyen?
Autójogász 2017. 04. 28. 14:33 Becsapott az autószerelő. Mit tehetek? Vállalta az autó javítását, és azt ígérte, hogy két nap múlva mehetünk érte. Azóta sem lett kész.
Autójogász 2017. 04. 25. 14:59 Kamerás büntetés, fizessek? Az újságok elkezdtek cikkezni arról, hogy ezeket a bírságokat nem kell befizetni. Akkor most mi van?
autodoktor 2017. 04. 29. 09:00 Füstöt okád a 220d Hidegebb időben igen heves füstöléssel jár a részecskeszűrő tisztulása. Melegben semmi gond.
Nepperűző 2017. 04. 29. 16:12 Franciát vagy románt? Kinőttük a Volvót, három gyerekhez nagyobb kell. Használt Citroën legyen vagy új Dacia?
Nepperűző 2017. 04. 30. 18:36 Sportkupét, de melyiket? Hónapok óta bújom a teszteket, de nem tudok dönteni. Három különböző világ között őrlődök.