gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
lpgdoktor 2017. 04. 30. 14:09 Állófűtés és gázüzem Ha jól tudom, az LPG-re váltás a hűtővíz hőmérsékletétől függ. Nem zavar be az állófűtés.
olajdoktor 2017. 05. 12. 13:08 Gyárit vagy az eddig használtat? Az autó minősített olaja vagy az eddig használt és ajánlott típus legyen?
Nepperűző 2017. 05. 15. 19:41 Évjárat kontra kilométeróra-állás Jó lesz a 2008 előtti is, ha fele annyi benne a kilométer vagy vállaljak be valami újat, akár 300 ezres futásteljesítménnyel is?
kutyudoktor 2017. 05. 13. 18:48 Modernizálnám az Astrát Nem szeretnék már optikai lemezekkel szórakozni, és a telefon kihangosítását is megoldanám.
autodoktor 2017. 05. 17. 18:14 Elmarad a hűs fuvallat Nyomáspróba során kiderült, hogy a klíma hűtője lyukas volt, és a rendszerben lévő gáz itt szökött el.
Nepperűző 2017. 05. 15. 15:42 Focust, Astrát, esetleg mást? 700 ezer a plafon, lehetőleg dízel legyen. Sok a buktató, legyen valami más?
kutyudoktor 2017. 05. 07. 19:49 Szivargyújtó anomália Bedugom, működik, szól a rádió is, majd amint kihúzom a szivargyújtóból, a rádió már nincs áram alatt.
gumidoktor 2017. 05. 10. 16:41 Magasabb oldalfalú gumit szeretnék Tudom, ezzel a pofonfát rázogatom a műszaki vizsgán, de az utak állapota indokolná.
Nepperűző 2017. 05. 12. 14:40 SUV-ot vennék: Suzuki vagy Mitsubishi legyen? Közel hatvanéves vagyok, talán ez lesz az utolsó autóm. Fő a megbízhatóság és a kényelem.
Nepperűző 2017. 05. 11. 14:55 Kicsi dízelt mindenesnek Boldoguljon az utánfutóval, és az asszony is könnyen parkoljon vele. A Fusiont nézegetem.