gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
kutyudoktor 2017. 05. 18. 14:17 Megvadult az ablaktörlő Minden egyes hátramenetbe kapcsolásra töröl akkor is, amikor nem kéne. Mi lelte?
Nepperűző 2017. 05. 21. 10:28 330 ezer kilométeres Octaviát 330 ezer kilométeres Superb-re? Ismerős árulja, mindent tudok róla. Újabb is, rendben van, de nincs bajom az Octaviával se. Mi legyen?
Autójogász 2017. 05. 12. 13:04 Megvettük az álmunkat, de kezd rémálom lenni A kereskedő nyugtatott, megvettük. Később a szervizben a kezünkbe nyomtak egy 700 ezer forintos ajánlatot.
autodoktor 2017. 05. 20. 08:59 A hátulja gyorsabb az elejénél A bal hátsó kerék majdnem kétszer annyit forog, mint a többi. Bónuszként a féket is kopottnak mutatja.
Nepperűző 2017. 05. 19. 12:21 10 éves Citroen C5-öt ütni/verni? Megkímélt kétliteres HDI-s. Rendszeres, hosszú ingadozás lenne a sora. Bírni fogja?
gumidoktor 2017. 05. 12. 13:14 Musára Stilo-felnit A felnire 205/50/16 gumi menne, ami elvileg a gyári mérete.
olajdoktor 2017. 05. 19. 12:33 Tehetek-e jobb minőségű olajat az öreg Golfba? Valódi 118 000 km, idős családtagé volt, gyakorlatilag alig hagyta el Pest megyét.
gumidoktor 2017. 05. 19. 13:42 Nagyobb felnit szeretnék a Golfra Hivatalosan, mert büntetnek most már mindenért.
lpgdoktor 2017. 05. 05. 13:09 Nissan X-Trailt gázosítanék Milyen hibák léphetnek fel ennél a típusnál, ha mégis úgy döntök, hogy elgázosítom?