gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
olajdoktor 2017. 05. 27. 14:10 A szerelő másik olajat tett a kocsiba A szaki nem követte a gyári ajánlást, azt mondja, ez jobb lesz a motornak. Maradhat?
Autójogász 2017. 05. 19. 12:59 Visszatarthatja a szerelő a kocsit? Kötelező-e odaadnia a járművet, ha a tulaj fizetés nélkül vinné el?
olajdoktor 2017. 05. 20. 21:09 A Passat városban eszi az olajat Nagy fordulatszámon szinte egyáltalán nem fogy belőle. Ja, és a hűtővizet is csipegeti.
Nepperűző 2017. 05. 28. 13:30 Motorcsere legyen vagy inkább vegyek egy másik E46-ost? Gyenge a 320ci, szeretnék bele egy háromezres motort. 1,5 millióért megcsinálnák, de félek, így oda a vezetett kilométer.
Nepperűző 2017. 05. 27. 18:26 Benzines svéd batárt egy Focus áráért? Alapvetően hibamentes a Xantiám, de nincs meg az összhang. Van 600 ezrem, vegyek Volvót?
autodoktor 2017. 05. 23. 13:21 TT-t vettem, mit cseréljek? Álmaim autója már az enyém, mi dolgom lesz vele? Úgy tudom, lánc is van a vezérlésben. Az is cserés?
Nepperűző 2017. 05. 25. 12:49 Prelude-öt még szabad? Tartok kicsit a négykerék-kormányzástól meg az automata váltótól. Okkal teszem?
olajdoktor 2017. 05. 23. 14:39 0W-30 vs. 5W-30 motorolaj Valóban igaz, hogy a 0W-30 olaj jobban védi a motort egészen addig, amíg el nem éri az üzemi hőfokot?
Nepperűző 2017. 05. 22. 15:14 Hyundai Getz-et szabad? A józanabb énem maradna a WagonR-, Ignis-vonalon, a hülyébbik a Getz felé húz. Merjem?
lpgdoktor 2017. 05. 19. 12:52 Ledadog a motor A közös rendszert kicserélték különálló szelepekre mondván, hogy ez jobb, korszerűbb. Azóta nem jó.