gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
gumidoktor 2017. 06. 01. 12:11 Megpadkáztam a gumit Az oldalán sérült a Santa Fe gumija. Párban cseréljem, vagy elég ezt az egyet?
lpgdoktor 2017. 05. 31. 12:00 Gázszett költöztetése Van egy ötéves gázszett a régi kocsimban, átszerelném az újba. Szabad ilyet?
gumidoktor 2017. 05. 28. 12:26 Lecserélném a gumikat a Corsán ...de nem tudom milyen gumiméret a legjobb.
Nepperűző 2017. 05. 31. 17:12 Prémiumot akarok: Saab 9-5 vagy BMW? Lecserélném a Mondeót, de ezúttal szeretnék valami komolyat. De szívni azért nem akarok.
olajdoktor 2017. 05. 31. 12:09 A Cordoba eszi az olajat és a vizet Mennyire jellemző ekkora fogyasztás ennyi futás után ennél a típusnál?
kutyudoktor 2017. 05. 28. 12:25 Két rádió egy kocsiba A gyári mellé jó lenne a bluetoothos. Ráköthetem mindkettőt ugyanarra a hangszóróra?
Nepperűző 2017. 05. 29. 15:30 Nagykorú lett a Laguna, cseréljem? Se rozsda, se hiba, olajat nem kér. Adjak neki még pár éve vagy szabaduljak tőle?
autodoktor 2017. 05. 27. 13:59 Magyaros hibakód Az Astrába beütött a mohácsi vész, vagy mégis mit jelent az 1526?
Nepperűző 2017. 05. 30. 12:27 Kevesebb kilométert megyünk, cseréljek benzinesre? Lenne már mit költeni a Corollára, cseréljem a kétliteres dízelt 1,6 benzinre?
lpgdoktor 2017. 05. 27. 14:07 Melegszik a motor A hőfokmérő mutatója remegni kezdett, majd gázelvételre felkúszott a piros tartományba.