gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2017. 06. 11. 10:24 Kis dízelt vagy benzint 400 ezerért? Napi nyolcvan kilométerre valami olcsót. Regatánk már volt, rossz emlék. Öreg francia dízelt esetleg?
Nepperűző 2017. 06. 06. 15:16 Terepre is, pályára is legyen jó Megyek mindenhol, még szántóföldön is. Dízel kéne, lehetőleg összkerékkel.
kutyudoktor 2017. 06. 05. 11:55 Nem megy az ablakemelő az Audiban Az ablakemelő-motorok jók, a biztosítékokat is kicseréltük. Mi a baj?
olajdoktor 2017. 06. 03. 11:58 150 fokos az olaj, nagy a baj? Bekerült az autóba egy olajhőmérséklet-mérő és elég meredek dolgokat mutat.
Autójogász 2017. 05. 27. 14:03 Eladtam, perelnek Azt mondja, elszakadt a vezérműszíj. Pedig előre szóltam, és egy új szettet is adtam a kocsihoz.
Nepperűző 2017. 06. 04. 16:35 Melós kombinak Octaviát? A Transporter helyett kell valami megbízható, amibe hosszabb rakomány is befér.
Nepperűző 2017. 06. 05. 11:46 Munkába járásra városi terepjárót? Néha azért vontatnék is vele. SantaFe, X-Trail vagy Rav4 lesz a nekem való?
Nepperűző 2017. 06. 03. 10:05 Első autónak szerelmet, E46-os BMW-t? Nagy szerelmem, bár nem tudom, ennyiért lehet-e jót találni. Sulibajárni kéne.
kutyudoktor 2017. 06. 02. 12:48 Riasztó a kabrióba A lényeg az lenne, hogy lehúzott tetővel is védje a belteret. Mit vegyek?