gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
j astra 2017. 06. 13. 12:41 Elmúlt a szerelem, utódot keresek a Golf GT-nek Három éve hajtom az Golf 5 GT-t, már jó lenne valami egyszerűbb.
gumidoktor 2017. 06. 11. 10:27 Forgásirány változtatása Nem jelölnek rajta forgásirányt, akkor mindent lehet?
kutyudoktor 2017. 06. 15. 16:31 A tolatólámpa kapcsolója fordítva működik Amikor rükvercben van az autó, akkor van kikapcsolva, amikor kiveszem rükvercből, akkor van bekapcsolva.
olajdoktor 2017. 06. 13. 15:30 Kamionba szánt olajat öntenék a kocsimba Jó minőségű 10w40-ről van szó. Merjem?
Autójogász 2017. 06. 02. 12:53 Cserbenhagyásos károkozás Egy irodaház parkolójában beletolattak a kocsimba, de nem hagytak hátra elérhetőséget.
autodoktor 2017. 06. 04. 13:28 Nem fog a fék Hiába cseréltem ki hátul a fékdobot a betétekkel együtt, akkor sem fog egyáltalán. Nem értem.
autodoktor 2017. 06. 09. 12:40 Fékezek, de nem látszik Kivettem a fékpedálnál levő kapcsolót, de a műszeres mérés szerint az jó.
autodoktor 2017. 06. 01. 11:59 Nem megy folyamatosan a ventilátor A klíma bekapcsolásakor nem indul a klímahűtő ventilátor, a vízhűtővel jár együtt. Jó ez így?
olajdoktor 2017. 06. 09. 12:45 Füstjeleket ad a Mazda Tudom, szelepszárszimeringes az autóm. A vastagabb olaj segít, amíg gyűjtök a szervizre?