





A kiegyenlítő tartályban túlnyomás van
Mi okozhatja a hibát? Drága lesz?




Prémium olaj nem való a Rióba?
Segítség, összezavartak a szabványok.






A kiegyenlítő tartályban túlnyomás van
Mi okozhatja a hibát? Drága lesz?




Prémium olaj nem való a Rióba?
Segítség, összezavartak a szabványok.