gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
ford focus 2017. 07. 31. 12:37 Első autónak Ford Focus vagy Peugeot 307? Focusból rengeteg van, de nehéz tiszta előéletűt találni. A 307-ről is hallottam mindenfélét.
lpg 2017. 07. 19. 13:20 Szól bármi a CNG mellett? Útba esik CNG-s, LPG-s töltőhely is, a tartály elhelyezése sem jelent különösebben gondot a csomagtartóban. Melyik legyen?
Nepperűző 2017. 07. 20. 18:39 Mi legyen, Ceed vagy Corolla? A Kia jobban tetszik, de drágább. Gyűjtsek még, vagy jó lesz a Toyota?
olajdoktor 2017. 07. 26. 13:09 Mit töltsek a Zafirába? Milyen márkájú és viszkozitású gyári motorolaj való bele, illetve mivel lehet helyettesíteni?
autodoktor 2017. 07. 24. 17:41 Sziszeg a tanksapka, amikor letekerem – baj van? Tankoláskor vettem észre, hogy vákuum vagy túlnyomás van a tankban. Mit tegyek?
kutyudoktor 2017. 07. 19. 13:44 Az indexkar nem marad a helyén Meg lehet csinálni házilag a problémát vagy forduljak inkább a szervizhez?
autodoktor 2017. 07. 18. 18:12 Mindig világító féklámpa Pénteken beálltam a garázsba, majd vasárnap meglepődve tapasztaltam a fényt.
mustang gt 2017. 07. 24. 13:06 Benzintemetőt keresek – Mustang GT vagy BMW M3? E46-osom minden törődés ellenére kikopik alólam, ideje utód után nézni.
kutyudoktor 2017. 07. 24. 16:43 Állandóan világít a tompított a Mazdán Ausztriában ez így normális, de én itthon használnám. Át lehet programozni?
olajdoktor 2017. 07. 24. 12:39 Váltóolaj a KTM-be Télen-nyáron, sárban, hóban, homokban is használom. Mit kér ezért?