gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
olajdoktor 2017. 08. 02. 15:22 Olajcsere 30 000 kilométerenként? Mivel van rá lehetőség, több kollégám elviszi az autóját egy 15 000 km-es közbenső olajcserére. felesleges?
olajdoktor 2017. 07. 25. 16:05 Hol vásároljak motorolajat? És milyet? A webshopoktól többször óva intettek, benzinkutakkal is riogattak már. Mi marad, hipermarket?
gumidoktor 2017. 08. 01. 19:37 Eltérés a gyári mérettől Átböngésztem az autó használati utasítását, és az autón lévő gumi méretét nem találtam benne.
Autójogász 2017. 07. 18. 17:11 Legálisan szárnyalnék Legálisan szeretnék eljárni, nem szeretném ha műszakin vagy igazoltatáskor baj lenne.
lpgdoktor 2017. 07. 27. 17:22 Gyújtás- vagy égéskimaradás? A szerelők csak egymást szidják, de megoldást nem tudnak. Ennyire nagy a baj?
olajdoktor 2017. 07. 30. 13:12 Olaj keverhetősége Hiány van az eddig használt 5W-40-esből, ezért 5W-30-assal pótolnám. Nem lesz belőle baj?
autodoktor 2017. 07. 27. 15:11 Vásárlás előtti házi feladat Kinéztem a dízel S-Maxot, főleg városban használnám. Mi ezzel a baj?
suzuki swift 2017. 08. 01. 13:46 Kisautót 7-800 ezerből Keveset megyek, de azért legyen megbízható - mondja István, az ex-alfás.
gumidoktor 2017. 07. 24. 17:26 Olcsó új nyári gumi Évi 6000-8000 kilométert megyek, az is nagyrészt városban. Négyévszakos lesz a jó?
kutyudoktor 2017. 07. 27. 17:20 Nyomkövetőt az autóba Ami 15 évvel ezelőtt százezres tétel volt, ma már a töredékéért elérhető. De tud is annyit?