gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
autodoktor 2017. 07. 23. 11:50 Olajmegsemmisítő Ecotec Nem szívesen bontanám meg, ezért vegyi megoldás után néztem. Mi lehet a megoldás?
Autójogász 2017. 07. 06. 13:46 Hibás a klíma, reklamálhatok? Tudtuk, hogy törött volt, bele is írtuk a szerződésbe. Később jött ki, hogy rossz a kompresszor.
gumidoktor 2017. 07. 19. 13:47 Eltér az ET szám Valakitől hallottam, hogy mivel jobban terpeszt az autó, tönkreteheti a futóművet.
Nepperűző 2017. 07. 08. 11:51 Prémiumiskola után tovább tanulnék Két évnyi 5-ös BMW-zés után beláttam, nem erre van szükségem. Megbízhatóságra vágyok.
olajdoktor 2017. 07. 19. 13:40 Szervóolaj a Scenicbe Szeretnék szervó- és motorolajat cserélnék, mit vegyek?
gumidoktor 2017. 07. 04. 13:45 Volvóra keresek gumit Ugyan még korai, de szeretek előre tervezni: milyen téli gumit vegyek az S60-ra?
olajdoktor 2017. 07. 02. 19:27 Mennyit eszik egy Mazda? A legutóbbi olajszervize óta megtett 4000 km alatt megevett három decit. Ez normális?
kutyudoktor 2017. 07. 06. 16:33 Zörög a Focus ajtaja Próbáltam megnyomkodni itt-ott, hogy honnan jöhet a hang de semmi változás.
gumidoktor 2017. 07. 08. 13:21 Kisebb gumit a Volvóra Ugyan még korai, de téligumi-méretben és típusban kérnék segítséget.