gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
lpgdoktor 2017. 07. 05. 16:41 Pályázhatok gázos autóval? Sokat járok németországi autópályákon, így lenne lehetőség a gyorsabb haladásra. De szabad is?
autodoktor 2017. 07. 12. 14:08 Dugó, fagydugó, ding-deng bentvanablokkban Kilyukadt a fagydugó a 35 fokban. Nagy a baj? És mit tegyek, ha beesett a blokkba?
autodoktor 2017. 07. 06. 16:38 Melegen gyenge az Alfa Melegen sokat veszít az erejéből, klímával igazi szenvedés szegénynek, hibakód viszont nincs.
Autójogász 2017. 07. 02. 10:59 Friss műszaki, életveszélyes autó Most vettem friss műszakival, de azt mondják, életveszélyes. Ilyenkor mi van, hajtsam be?
Nepperűző 2017. 07. 06. 12:35 Audi A3 vagy Alfa? Az Alfának nincs jó híre, de az Audi kétlitereséről se hallok sok jót.
Nepperűző 2017. 07. 02. 10:17 Coltot vagy Civicet 800 ezerért? A Civic-ről több lehúzó véleményt olvastam, de mindkettőt szokás ajánlani. Melyik a jó választás?
autodoktor 2017. 07. 02. 14:50 Melegben zajos a benzinszivattyú? Nagy meleg volt, és azt vettük észre, hogy a gyújtás ráadásánál búgó hang jön a benzinszivattyú irányából. Hidegben nem jött ki a hiba.
kutyudoktor 2017. 07. 04. 13:44 Nem megy fel az ablak Az emelőmotor jó, a kapcsoló is, tíz indításból kétszer működik, máskor nem.
lpgdoktor 2017. 06. 30. 18:26 Kormos lerakódás a csövekben Nincs probléma a gázüzemmel, legfeljebb néha ingadozik az alapjárat. Aggódjak?