gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
autodoktor 2017. 08. 12. 11:49 Ingadozik az alapjárat a HDi-ben Úgy tűnik, meleg motornál kezdi. Sosem áll le, csak ingadozik.
autodoktor 2017. 08. 16. 19:43 Nem jól áramlanak a gázok Megvennék egy Saabot, de a tulaj nem tudja, mi baj van a kartergáz-visszavezetéssel.
gumidoktor 2017. 08. 07. 12:40 Scirocco felni a Passatra Nem vagyok biztos benne, hogy elfér-e a kocsi alatt mindenféle kopás/deformáció nélkül.
olajdoktor 2017. 08. 07. 17:26 8000 km-en megevett 1,5 litert, váltanom kell? Úgy is most esedékes az olajcsere.
mx-5 2017. 08. 12. 11:15 Honda CR-X del Sol vagy Mazda MX-5 legyen? Nem a teljesítmény a lényeg, élményautót akarok. Két kiszemelt van, melyik legyen?
peugeot 406 2017. 08. 09. 17:11 Francia kontra svéd 800 ezerig Tudom, a rozsdára figyelni kell, de egyikről se olvastam, hogy az átlagnál jobban rohadna.
lpgdoktor 2017. 08. 02. 15:26 Gázzal szépen jár, benzinnel fullad a Lacetti Benzinnel nem indul, ha mégis, fullad a motor és durrog. Gázzal már nincs gond.
hdi 2017. 08. 08. 13:03 Citroën C5 Tourer a nagy álom. Szabad használtan? Korábban már vezettem dízelben és nagyon megtetszett. Most vehetnék egyet kétliteres HDi-vel. Akarjam?
10w40 2017. 08. 09. 14:00 Mennyi olaj fogyhat? Tizenötezrenként cserélek olajat, közben két-három litert be kell töltenem. Kezdjek félni?
skoda octavia 2017. 08. 07. 12:52 1,2 millióig Octavia, Astra vagy Meriva? Férjen be a két gyerekülés, plusz a csomagok. Legyen benne klíma és tempomat – belefér?