gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Autójogász 2016. 07. 01. 19:34 Parkolás kapubeállóval szemben Az út másik oldalán lakó "kedves szomszéd" szólt, hogy a kapubeállójával szemben állok és ő képtelen kiállni, ezért el fogja vitetni az autómat.
autodoktor 2016. 06. 30. 13:49 Tankolás után köhög a viking Gyakran leáll, tankolások után nehezen indul és dadog a Saab. Aztán összeszedi magát.
Nepperűző 2016. 07. 04. 20:06 Twingo helyett valami komolyabbat Pandát, Yarist vagy C2-t vegyek? Esetleg belevágjak egy Mercibe?
Nepperűző 2016. 07. 03. 16:23 Biztonságos első autót félmillióig Alig találni valamit a töréstesztekről. Kilátástalannak tűnik eligazodni, de fontos a biztonság.
autodoktor 2016. 07. 04. 14:15 A váltóolaj örökké él? Ha kevés a manuális váltóban az olaj, akkor ad-e az elektronika erről értesítést vagy hibaüzenetet?
Nepperűző 2016. 07. 02. 17:06 Vezetési élményt másfél millióig A Mazda rohad, a BMW-t lopják, Civicet meg alig találni. De akkor mégis mit vegyek?
Nepperűző 2016. 07. 01. 19:26 Családi unalmas mellé izgalmat Családom folyamatos bővűlése miatt az elmúlt évek autóvásárlásait a praktikum, ésszerűség és hasonló unalmas szempontok szűk nyomvonala határozta meg. Boogie-ra vágyom.
olajdoktor 2016. 06. 30. 13:53 5W50 a Mégane-ba A szerviz szerint, a jelenlegi olajjal elégtelen a kenése és érdemesebb lenne egy magasabb viszkozitásút beleönteni a cserénél.
Nepperűző 2016. 06. 29. 12:40 Napi 200 kilométerhez PDTDI-t? Cél a kis fogyasztás. Sok Golfot és még több Passatot látok, de mi lenne, ha A2 lenne?